Fit4Life Milíčova ulice - nové prostory

 

Naše sportovní centrum se nachází v samotném srdci krásného města Uherského Hradiště. Specializujeme se především na cvičení pro s vlastní váhou, cvičení na hluboký stabilizační systém. Můžete si k nám přijít zacvičit na kruhový trénink, břišní pekáč, TRX basic, Trx pro pokročilé, BOSU, BODYSTYLING, Insanity, Fitness yogu, Theraband yogu, Slimbox a jiné.

V našem sportovním centru rovněž nabízíme odborné poradenství v oblasti stravy a pohybu.

V našich klimatizovaných multifunkčních zrdcadlových sálech, najdete velké množství různých skupinových aktivit.

Součástí našeho centra je recepce s malo kavárničkou a příjemným posezením. Své lekce si můžete rezervovat z pohodlí domova či práce. Máme zde i WiFi připojení. Dále zde nabízíme drobný prodej doplňků stravy, fitness kávy nebo sportovního oblečení.

Naše lekce vedou profesionální instruktoři, kteří mají patřičné odborné vzdělání a i nadále se stále vzdělávají tak, aby pro Vás připravili ty nejlepší lekce.

Aerobní zonu připravujeme...

Doplňkové vybavení - švihadla, cvičební gumy, overbaly, velké rehabilitační míče, bosu, TRX, FTS konstrukce, GUN exy a další.

V baru našeho fitness naleznete velký výběr sportovní výživy od pitného režimu, přes proteinové tyčinky či proteinové nápoje, můžete se zdržet na kávu či čaj.

Máte možnost využít služeb profesionální osobní trenérky. Věnovat se Vám budou zkušené osobní trenérky Ing. Veronika Pochylá a Tereza Minaříková. Veškerá spolupráce je individuální a vše probíhá dle domluvy na vstupní konzultaci. Poradenství v oblasti výživy a stravování. Jíst zdravě, tzn. upravit jídelníček, stravovací návyky. Cvičit a potrápit své tělo, resp. partie, které to nejvíce potřebují. Zhubnout bez jo-jo efektu a hlavně trvale. Mít pevný zadeček a krásné bříško. Konečně dosáhnout svého cíle, představ, přání - to je to, po čem každý z nás touží!

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Stejně jako Vy lpíme na vysoké kvalitě služeb, proto jsme naše sportoviště vybavili speciálním zařízením. Skvělého pocitu z dobré kondice u nás může dosáhnout každý bez rozdílu věku nebo finančních možností. Fitness je tím správným nástrojem, jak zabránit nežádoucímu nabírání na váze nebo se osvobodit od stresu.

Naším cílem je především spokojený klient, který se k nám vrací.

 

Na vaši návštěvu se těší kolektiv Fit4Life.