Milé klientky, milí klienti,

od dnešního dne je plně v provozu dětský koutek v našem fitness.

Chcete si jít zacvičit, ale nemáte nikoho, kdo by vám pohlídal děti? Vezměte je s sebou k nám do Fit4life! My se Vám o ně postaráme, zatímco vy můžete v klidu a bez starostí cvičit. Koutek je vám po telefonické domluvě k dispozici od pondělí do pátku.

Dětský koutek je umístěn přímo v prostorách Fit4life. To znamená, že Vaše dítě má pocit, že jste mu stále na blízku. Dětský koutek je určen pro děti rodičů, kteří si přijdou zacvičit do Fit4life a pro sourozence dětiček.

Cena hlídání je 30,- Kč za 75 minut pro cvičící maminky.

Cena za hlídání pro maminky, které cvičit do Fit4life nejdou, je 80,- Kč za hodinu.

Dětský koutek je pro děti od 18 měsíců do 7 let. Mladší / starší děti pouze po telefonické domluvě. Odpovědná osoba Ing. Veronika Křeháčková.

REZERVACE VŽDY NEZBYTNÁ NA TEL.: 774 033 877 MINIMÁLNĚ 24 HODIN DOPŘEDU.

 

Dětský koutek ZDARMA bez hlídání pro cvičící maminku.

 

Moderní maminka se nesmiřuje s tím, jak jí shon kolem domácnosti a dětí ničí zdraví a postavu. Ať už se zaměří na relaxaci ve wellness, nebo se rozhodne udržovat kondici ve fitku, nezaopatřené děti bývají často komplikací, zejména dopoledne nebo brzy odpoledne bývá problém sehnat hlídání, babičky bývají často ještě v práci. Proto jsme se rozhodli pro vytvořit prostředí příjemné pro vás i vaše ratolesti.

 
Pobyt dětí v dětském koutku mimo hodiny s dohledem je pouze na vlastní odpovědnost rodičů nebo doprovodu, který je odpovědný i za případné způsobené škody. 

 Prosíme rodiče, aby upozornili děti na ohleduplné chování k ostatním dětem a hračkám a při odchodu z koutku uklidili hračky na své místo

Přezouvejte děti do domácí obuvi.
 
Vstup do cvičebních prostor fitness je z bezpečnostních důvodů dětem zakázán.